Acestea rețin alegerile făcute ca limba, parametrii de căutare ca mărimea, culoarea sau linia de produse. Acestea pot fi folosite ulterior pentru a vă asigura o experiență mai relevantă alegerilor făcute de dvs. și pentru a face vizitele mai personalizate și mai plăcute. Informația este de asemenea, îmbinată anonim cu alți utilizatori pentru a ne ajuta să îmbunătățim modul de operare a site-ului.

Statistici website

unimedia.ro folosește si stochează aceste informații pentru a-și îmbunătăți serviciile. Informații mai detaliate despre modul de obținere și folosire a acestor date pot fi obținute prin contactarea noastra la: topclass@unimedia.ro. Pentru protejarea siguranței dvs. putem folosi informații personale, furnizate pentru a efectua verificări anti-fraudă corespunzătoare.

Transferul informațiilor dvs.

Informațiile pe care le colectăm de la dvs. vor fi procesate de unimedia.ro sau angajații unor furnizori unimedia.ro. Această procesare poate fi necesară pentru a furniza servicii de asistență. Din păcate transmisia informațiilor pe internet nu este complet sigură. Ne vom strădui să vă apărăm datele personale, dar nu putem garanta securitatea datelor dvs. transmisă prin intermediul site-ului nostru. Orice transmisie de date o faceți pe propriul risc. După ce am primit datele dvs., vom folosi proceduri stricte și funcții de securitate pentru a încerca prevenirea accesului neautorizat.

Divulgarea informațiilor dvs.

Putem divulga informațiile dvs. dacă suntem obligați legal să dezvăluim sau să împărtășim datele, în cazul în care trebuie să aplicăm termenii de utilizare unimedia.ro sau dacă trebuie să protejăm drepturile, proprietatea sau siguranța unimedia.ro sau a vizitatorilor noștri.

Site-uri de terță parte

Site-ul nostru poate afișa linkuri către și poate primi linkuri de la site-uri din rețeaua noastră de parteneri, agenții de publicitate și alte părți terțe. Dacă accesați un link către oricare dintre aceste site-uri, vă rugăm să aveți în considerare faptul că aceste site-uri au politici proprii de confidențialitate și noi nu ne asumăm nici un fel de responsabilitate pentru aceste politici. Vă rugăm să citiți aceste politici înainte de a submite orice informație personală pe site-urile lor.

Verificarea datelor dvs.

Dacă doriți să verificați informațiile pe care le-ați trimis către unimedia.ro, contactați-ne pe website la secțiunea Contact. Procedurile noastre de securitate înseamnă că putem cere dovezi ale identității dvs. înainte de a vă divulga informații. Această dovadă a identității va consta în adresa dvs. de email și parola aleasă la înregistrare. Astfel, trebuie să țineți această informație în siguranță deoarece veți fi responsabil pentru orice acțiune ce vom face ca răspuns pentru o solicitare din partea persoanei care folosește adresa dvs. de email și parola dvs. Vă recomandăm să nu folosiți opțiunea browserului dvs. de memorare a parolelor deoarece alte persoane care folosesc aceeași terminal cu dvs. pot accesa aceste informații.

Contactare unimedia.ro

Aveți dreptul de a accesa informațiile pe care unimedia.ro le deține despre dvs. Puteți depune gratuit o cerere de acces, însă în funcție de informația cerută putem aplica o taxă pentru a acoperi costurile noastre privind furnizarea informațiilor cerute de dvs. Vă vom notifica asupra taxei dacă este cazul și vom cere confirmarea dvs. dacă doriți să continuați și să plătiți această taxă. Suntem întotdeauna încântați să auzim de la clienții noștri (chiar și dacă este vorba despre o reclamație). Vă suntem recunoscători pentru timpul petrecut de dvs. pentru furnizarea informațiilor necesare. Dorim să vă reîntoarceți pe site-ul unimedia.ro și să ne recomandați prietenilor și familiei. Ne puteți contacta pe website la secțiunea Contact.